Wuxi Neopac Co., Ltd Şirket Profili
Şirket Profili
Ev >
Wuxi Neopac Co., Ltd Şirket Profili
Hakkımızda
İletişim
İletişim: Mrs. Suki Wu
Faksla.: 86--13861646369
Şimdi iletişime geçin
Bize Mail Atın

Wuxi Neopac Co., Ltd

Wuxi Neopac Co., Ltd
Wuxi Neopac Co., Ltd
Main Market:
Kuzey Amerika , Güney Amerika , Orta Doğu , Dünya çapında
Business Type:
Üretici , İhracatçı
Brands:
OEM
No. of Employees:
50~100
Yıllık Satış:
3000000-4000000
Kurulduğu Yıl:
2018
Export p.c:
70% - 80%
Şirket Detayları

Wuxi neopac Co., Ltd, vakumlu paketleme malzemeleri konusunda uzmanlaşmış ve esnek paketleme çözümleri için tek elden özel hizmet sağlayan lider bir şirkettir.Naylon/PE'den farklı türde esnek ambalaj malzemeleri veya EVOH ile yüksek bariyer üzerinde araştırma yapıyor ve geliştiriyoruz.Ağırlıklı olarak gıda endüstrisi ile ilgili olarak uygulanan Vakum torbaları, şekillendirme ağı, vakumlu mühürleme ruloları, şrink torbalar ve kapak filmi gibi ihracat ürünleri.

 

50 milyon USD'lik 3 üretim üssü yatırımı (YIXING BOYA,JIANGSU QIANRUN&HENAN QIANRUN) ile yıllık 20.000 ton bariyer film üretim kapasitesine sahibiz.W&H ve BE'nin gelişmiş film üfleme hatları, filmimizin ve poşetlerimizin tutarlı kalitesini garanti eder.
Uluslararası iş mükemmelliği ve insan kaynakları standartlarını koruyoruz.Akreditasyonları arasında ISO 22000:2018, FSSC 22000, HACCP, BRC, FDA ve QMS bulunmaktadır.

 

Özel satış ekibimiz 24 saat çevrimiçi bilgi ve müşteri desteği sağlayacaktır.
Eğer ilgileniyorsanız, bizimle iletişime geçin:

 

 

E-posta: sales@neo-pac.com

 

Whatsapp: +86 13861646369

Services

Size en iyi hizmeti sunabilen ve çok profesyonel sorularınızı yanıtlayabilen çok profesyonel bir satış ekibimiz var, böylece bizden ürün satın almadan önce kendinizi çok rahat hissedebilirsiniz.Hepimizin bildiği gibi satış sonrası hizmet tüm sektörler için en önemli konu.Şirketimiz, gelecekte tüm sorunları verimli bir şekilde çözebilecek çok profesyonel ve yüksek kalibreli bir satış sonrası servis ekibi oluşturmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyor.

History

Yıllar boyunca, esnek ambalaj satışlarının modernizasyonunu teşvik etmek ve gerçekleştirmek için çok çalıştık ve çalışanların bağımsız inovasyon yeteneğini aktif olarak geliştirdik ve geliştirdik.Orijinal iş sahasının, tesislerin ve ekipmanların ve modern yönetimin çok yönlü yenilenmesi ve iyileştirilmesi.Uzun vadeli ortaklıklar kurmayı ve pazar itibarını kazanmayı umuyoruz.

 

Dünya çapında ticaret ve müşteri ölçeğini artırıyoruz.İyi itibarımızla müşterilerimizin güvenini kazandık.Ülkemizin modernleşmesine yardımcı olur ve dünyanın geri kalanıyla ekonomik ve teknik alışverişi teşvik eder.Ayrıca diğer ülkelerle olan dostluğumuzu geliştirmeyi ve olumlu etki yaratmayı dört gözle bekliyoruz.

 

Siz ve bizim birlikte, el ele, şanlı bir gelecek yaratmamızı içtenlikle umuyoruz.
 

Our Team

Bu alanda 10 yılı aşkın bir süredir profesyonel teknisyen ekibimiz var, dünyanın her yerinden müşterilere hoş geldiniz web sitemizi ziyaret edin ve herhangi bir ihtiyacınız varsa bize bildirin, size iyi hizmetler vermeyi dört gözle bekliyoruz!